Unikátní dárky

Skleněný hokejový puk pro XXIII. zimní olympijské hry v Pyeongchangu

Skleněný hokejový puk
Pamětní hokejový puk u příležitosti XXIII. zimních olympijských her v Pyeongchangu ve velikosti oficiálního hracího puku.
Skleněný hokejový puk
Balení v dárkové krabičce.
   

 

 

 

Designové sety reprezentují uměleckou hodnotou spojenou s funkčním a promyšleným návrhem. Díky originálním modelům, které se zhmotňují precizní sklářskou a uměleckou prací, zůstávají dlouhodobou a cenným připomenutím důležitých okamžiků sportovních, firemních i soukromých.

 

 

"Module Two"

 

Tento designový set je vytvořen ke stylovému servírování skotské whisky. Klíčovým motivem uplatněným jak na páru broušených odlivek, tak i na samotném decanteru je působivý brus ve tvaru ozubených kol, který je efektně proveden v opačných spirálových profilech. Set je vyroben z broušeného křišťálového skla.

 

"FRANTIŠEK VÍZNER"

 

Velmi zajímavým dílem je designový set nesoucí jméno svého tvůrce, jež patří mezi nejvýraznější postavy českého sklářského umění. V této elegantní sadě se snoubí tvarově čisté linie s jemným povrchovým brusem na způsob krajkového dekoru. Vzniká tak působivý optický lom světla, který navíc umocňují detaily jednotlivých sklenek. Set „František Vízner“ je vyroben z broušeného křišťálového skla.

 

"Fotbalový set"

 

Set, jehož dominantou je elegantně tvarovaná láhev, v sobě nese zřetelnou fotbalovou tématiku, která je vytvářena souhrou geometrie jednotlivých faset a vynikne zejména při pohledu shora. Při výrobě byla použita pokročilá technologie barvení skla do jemně modrého odstínu, jenž decentně, ale zřetelně prostupuje hmotou celého díla. Praktičnost je korunována dvojicí broušených odlivek.

 

Součástí všech produktů jsou designové kazety, které se vyrábějí na míru v odpovídajícím počtu exkluzivních trofejí či designových setů. Každá kazeta nese prvky jednotného stylového designu World Sport Design nebo je navržena ve vzhledu dle požadavků klienta.

 

LUXUSNÍ KAZETA NA DESIGNOVÝ SET

Každý set je umístěn v typickém obalu s charakteristickým zkosením protilehlých stran či v obalu navrženém podle specifických požadavků klienta. Špičkové zpracování interiéru kazety s jemnou výstelkou perfektním vzhledem podtrhuje design samotného setu.